Adéla Zárubová - Make-up Artist
Staňte se krásnou ....
volejte
+420 777 080 684

Ceník Make-up a líčení - vizážistka Adéla Zárubová

V oboru profesionální vizážistiky a při tvorbě kreativního make-upu není zrovna nejsnadnější vytvořit zcela pevný ceník. Každý klient je jiný a každý klient má jiné přání. A proto jsem pro ilustraci zveřejnila ilustrační ceník za make-up, služby vizážistky a poradkyně.

Večerní líčení na maturitní ples
Pro dívku se zdravou pletí - nárok na make-up cca. 6 hodin

Pro líčení na ples pro dívku nebo ženu se zdravou pletí, která chce i přes nízkou cenu služeb zaujmout pozornost, sršet sebevědomím a sladit svou vizáž s šaty, používám především značky L´Oreál, Max Factor, Dermacol a Inglot
Cena: od 550,- Kč
​Doprava v Praze zdarma.

Večerní líčení na firemní večírek
Pro náročnější klientku - nárok na make-up cca. 8-10 hodin

Chcete-li jít na důležitý firemní večírek ať už váš nebo jako doprovod partnera, chcete udržet nebo posílit svůj status, doporučuji využít kvalitnější dekorativní kosmetiku značek Inglot, Dermacol, Make Up for Ever, MUD a další.
Cena: od 950,- Kč + řasenka zdarma
​Doprava v Praze zdarma.

Svatební líčení
Nejkvalitnější líčení s osobním přístupem - nárok na make-up až 18 hodin

Svatba je v životě ženy jeden z nejdůležitějších dnů a proto chcete, aby Make-up vydržel po celý den. Používám výhradně profesonální kosmetiku značek MUD, MAC, Bobbi Brown, Bunny Rouge a další.
Cena: od 3500,- (včetně zkoušky) + řasenka zdarma a praktický dárek pro nevěstu :)
Doprava v Praze zdarma.

Foto Make-up

Za spolupráci při realizaci fotografií si účtuji individuální ceny. Zpravidla začínají od cca. 850,- Kč
Použité materiály volím dle nároku fotografií, projektu, stavu a typu pleti

Kurzy líčení a Poradenství

Ceny za kurzy jsou od 250,- Kč u skupin 6 osob, 350,- Kč u skupin 4 osob, 550,- Kč 2 osob a 1000,- Kč u jedné osoby - zde je cena shodná s Poradenstvím.

 

Platba probíhá nejčastěji v hotovosti po dokončení mých služeb. U svatebního líčení požaduji symbolickou zálohu ve výši 20% z domluveného rozpočtu. Účet je samozřejmostí. Věřím že s mým službami budete spokojení a proto nabízím také věrnostní systém pro mé stálé klientky v podobě až 50% slev za věrnost nebo doporučení.

Novinky

20.4.2014 - Fotogalerie

Krátce po spuštění webu byla vytvořena a zveřejněna fotogalerie mé tvorby.

15.4.2014 - nový web

Od poloviny dubna mám nový web, na kterém nabízím své služby. Máte zájem o vizážistku a její služby? Ozvěte se. Těším se na vás. Adéla Zárubová, Make-up Artist