Adéla Zárubová - Make-up Artist
Staňte se krásnou ....
volejte
+420 777 080 684

Foto Make-up, líčení pro fotografii

Foto Make-upPro fotografy i filmaře zajišťuji Foto make-up využitelný u osobní klientely, případně pro reklamní nebo filmové účely. Nabízím profesionální osobní přístup, použití vysoce kvalitní dekorativní kosmetiky, dlouholeté zkušenosti a pozitivní reference na mou dosavadní práci. 

Pro potřeby Foto Make-upu jsem zároveň držitelkou certifikátu a absolventkou prestižního kurzu u Make-Up Institute Prague.

Ukázky Foto Make-upu ve fotogalerii

Hledáte vizážistku, se kterou byste realizovali fotografické práce ať už pro individuální klientelu nebo pro reklamní účely? Seznamte se s mou tvorbou. Navštivte fotogalerii Foto Make-up kde naleznete jak ukázky Nude Make-up - nahé líčení, ale také výrazné a kontrastní pro černobilé fotografie až po extrémní líčení a extravagantní Make-up.
Pokud vás mé práce zaujmou, ozvěte se. Těším se na spolupráci.

Ceník Foto Make-up

V tomto oboru líčení nabízím zcela individuální ceny. Každý projekt je jiný. Každá zakázka je jiná. Nejlepší bude, pokud mě budete kontaktovat se svou představou a požadavky na foto líčení a já vám zhotovím zcela individuální kalkulaci. Po dohodě je možné spolupracovat i na fakturu.
Na vybraných projektech jsem ochotná spolupracovat formou TFP.

Novinky

20.4.2014 - Fotogalerie

Krátce po spuštění webu byla vytvořena a zveřejněna fotogalerie mé tvorby.

15.4.2014 - nový web

Od poloviny dubna mám nový web, na kterém nabízím své služby. Máte zájem o vizážistku a její služby? Ozvěte se. Těším se na vás. Adéla Zárubová, Make-up Artist