Adéla Zárubová - Make-up Artist
Staňte se krásnou ....
volejte
+420 777 080 684

Make-up od Make-up Artist Adély Zárubové

Mezi mé nabízené služby patří především Make-up a úpravy vizáže za pomoci kvalitní dekorativní kosmetiky pro všechny druhy příležitostí od běžného denního líčení, přes líčení na svatby, večerní líčení na večírky, slavnosti, party, plesy a stejně tak foto make-up pro potřeby fotografování a filmování pro reklamu i portrétní fotografi individuální klientely.

Certifikovaná vizážistka s dlouholetou praxí a vzděláním v oboru

Vizážistek je mnoho. Ale jen málo která se může pochlubit vzděláním v oboru a absolvováním komplexního kurzu u Make Up Institute Prague jako Iconic Make-up (dobové líčení), Man Make-up (pánské líčení), TV Make-up (líčení pro TV studia), Svatební Make-UpStage Make-up (historické líčení), Hairdesign (úpravy vlasů), Foto Make-up a další kurzy, které mi umožňují nabízet mé služby a zároveň dodávají potřebnou oporu ve vzdělání. 

Nabízím kladné, pozitivní reference na mé služby, široké portfolio, časovou flexibilitu, osobní přístup a rozumné ceny, při zachování maximální profesionality a kvality produktů dekorativní kosmetiky.

 

Novinky

20.4.2014 - Fotogalerie

Krátce po spuštění webu byla vytvořena a zveřejněna fotogalerie mé tvorby.

15.4.2014 - nový web

Od poloviny dubna mám nový web, na kterém nabízím své služby. Máte zájem o vizážistku a její služby? Ozvěte se. Těším se na vás. Adéla Zárubová, Make-up Artist